concept cars

KONSEPTBILER

Lexus' konseptbiler byr på spennende glimt inn i vår fremtidige designretning.

main menu lexus brand

DESIGN
INNOVASJON

Denne delen profilerer noen av våre mest slående designkonsepter og andre nyvinninger.

hybrid cars

HYBRIDBILER

Det er mange typer hybridbiler, og de har alle én ting til felles.

lexus service

LEXUS-TJENESTER

Finn dine nærmeste Lexus-sentre eller servicestasjoner ved å taste.

Brukte Biler

BRUKTE BILER

Godkjent bruktbil-programmet fra landsomfattende Lexus-forhandlere.

LEXUS OSLO

Glenn Haugerud

GLENN HAUGERUD

Direktør

Telefon: 922 21 194

glenn.haugerud@lexus.no

Kristofer Stahlberg

KRISTOFER STAHLBERG

Salgssjef

Telefon: 402 28 979

kristofer.stahlberg@lexus.no

Jens Baumann

JENS BAUMANN

Kunderådgiver

Telefon: 920 90 352

jens.baumann@lexus.no

Elisabeth Sletten Berg

ELISABETH SLETTEN BERG

Seniorselger

Telefon: 407 09 797

elisabeth.berg@lexus.no

Erik Olesen

ERIK OLESEN

Kunderådgiver

Telefon: 484 03 878

erik.olesen@lexus.no

Ove Arne Sønsteby2

OVE ARNE SØNSTEBY

Kundeansvarlig

Telefon: 922 45 354

ove-arne.soensteby@lexus.no

Eric Norin

ERIC NORIN

Salgskonsulent

Telefon: 922 04 052

eric.norin@lexus.no

HER FINNER DU OSS

BRUKTE BILER

VERKSTED

LAKKERING

DELER/TILBEHØR

SKADEVERKSTED

ADRESSE

Kabelgaten 6

Oslo

0580

KONTAKTDATA

Telefon: 23 05 98 75

Fax: 23 28 28 01

Email: oslo@lexus.no

Website: http://www.facebook.com/LexusOslo

ÅPNINGSTIDER

SALG

Mandag - Onsdag
08:00 - 17:00
Torsdag
08:00 - 19:00
Fredag
08:00 - 17:00
Lørdag
10:00 - 15:00

VERKSTED/DELELAGER

Mandag - Fredag
07:00 - 17:00

GODKJENTE BRUKTE

RSB dealer example about us

BRUKTBILER

Som eier av en SELECT - Lexus godkjent bruktbil, kan du forvente den samme høye graden av service og oppfølging som enhver Lexus-kunde. Alle våre bruktbiler gjennomgår en omfattende godkjennings- og klargjøring-prosess, før vi overlater den til deg.

For at du skal få en best mulig Lexus-opplevelse på nettet, benytter vi og våre utvalgte partnere informasjonskapsler (cookies) på nettstedet vårt. Hvis du går videre uten å endre innstillinger, går vi ut fra at du vil motta alle informasjonskapslene på Lexus' nettsted med glede.

LES MER